loading
0850 333 0 848
Uçak Bileti Rezervasyonu
 • En Uygun Fiyatlarla Azerbaycan 'a Uçak Bileti Satın Almak İçin Yukarıdaki Form dan Taleplerinizi geçebilirsiniz.Telefonla Uçak Bileti Satın Almak için 0850 333 0 848 Nolu Telefondan Bize Ulaşabilirsiniz. En ucuz uçak bileti Satın Almak..
AZAL Miles, Azerbaycan Havayolları için Sık Uçuş Programı’dır. 
Azal Miles App’u Google Play Store’dan veya Apple’ın istasyonundan indirmeleri önerilir.

AZAL Miles, üyeleri, havayolu şirketi ve acentelerinden satın alan nitelikli uçuşların ve yükseltmelerin değerine dayanarak Seyahat Noktaları ile ödüllendiren benzersiz bir Sık Uçuş Programıdır. Seyahat Noktaları, tüm geçerli uçuş / bilet / yükseltme için ödenen temel ücretin her 1 € ‘si için verilir (vergi ve ek ücret hariç, ödenen ücret budur). Ardından, seyahat puanı, Azerbaycan Havayolları tarafından yapılan uçuşlar nedeniyle, bizim tarafımızdan işletilen neredeyse tüm destinasyonlarda ‘ücretsiz bilet ve yükseltmeler’ * ile değiştirilebilir.

Azal Miles, kat katlı üyelik sunarak daha sık seyahat edenlere ek avantajlar sağlıyor. Bize ne kadar çok katlarsanız, elde edeceğiniz faydalar o kadar yüksektir. Bir üye tarafından uçakla gönderilen her uçuş için, sabit bir sayıdaki ‘Durum Puanları’ ödüllendireceğiz; bu sayı, uçuşun yönüne ve sınıfına bağlıdır Seyahatin. Gerekli sayıdaki Statü Puanını kazanan üyeler aşağıdaki gibi güncellenecektir:

 • Klasikten Gümüş Üyeliğe geçiş için tam üyelik yılı boyunca toplanan 5.000 Statü Puanı
 • 10.000 Gümüşten Altın Üyelike yükseltmek için tam üyelik yılı boyunca toplanan Puanlar Puanları
 • Gold üyeliğinden Platinum üyeliğine geçiş için tam üyelik yılı boyunca toplanan 20.000 Statü Puanı

Ayrıntıların tamamı Şartlar ve Koşullar’da bulunabilir.

AZAL Miles Üyelik Sınıfları:

Klasik Üyelik  – Tüm üyelerin giriş seviyesi üyeliği var mıdır? Klasik üyeler, tüm bilet ve yükseltmeler için ödenen temel ücretin her 1 € ‘si için 1 Seyahat Noktası kazanırlar. Klasik Üyelik için başvurmak basit, bir sonraki biletinizi alırken sizin adınıza başvurması için “Azerbaycan Havayolları” ndan bir satış acentesine başvurun veya www.azal  .az adresini ziyaret edin   ve çevrimiçi başvurun. Klasik üyeler bir üyelik kartı gerektirmez, ancak yeterli Durum Puanı toplanır toplanmaz üyeliğiniz otomatik olarak Gümüş Üyeliğe yükseltilir, bunun için ek avantajlara erişebilmeniz için bir Gümüş Üyelik kartı sağlanacaktır.

Gümüş Üyelik  – Gümüş üyeler, üyelerin daha hızlı bir şekilde ücretsiz biletler kazanmalarına izin veren, tüm nitelikli bilet ve yükseltmeler için ödenen temel ücretin her 1 € ‘si için 1.25 Seyahat Puanı kazanır. Gümüş Üyelere, daha fazla fayda sağlamak için kişiselleştirilmiş bir Gümüş Üyelik kartı verilir. Gümüş Üyelik, kartın verildiği andan itibaren bir sonraki üyelik yılının ** sonuna kadar sürer **. Üyelerin üyelik yılı boyunca Gümüş Üyeliğini korumaları veya yükseltmeleri için gerekli Statüs Puanı sayısını kazanmaları gerekir. Yeterli Durum Puanı toplanır toplanmaz üyeliğiniz otomatik olarak Gold Üyeliğine yükseltilir. Gümüş Üyeliğini korumak için üyelik yılı boyunca yeterli Statü Puanı kazanmayan Gümüş Üyeler için,

Altın Üyeliği  – Altın üyeler, tüm bilet ve yükseltmeler için ödenen temel ücretin her 1 € ‘si için 2 Seyahat Puanı kazanırlar. Altın Üyelere, daha fazla fayda sağlamak için kişiselleştirilmiş bir Gold Üyelik kartı verilir. Altın Üyelik, kartın verildiği andan itibaren bir sonraki üyelik yılının ** sonuna kadar sürer **. Üyelerin üyeliği süresince Gold Üyeliklerini muhafaza etmeleri veya yükseltmeleri için gerekli sayıda Statü Puanı kazanmaları gerekir. Yeterli Durum Puanı toplanmaz üyeliğiniz otomatik olarak Platinum Üyeliğine yükseltilir. Altın Üyeliklerini sürdürebilmek için üyelik süresince yeterli Statü Puanı kazanmayan Gold Üyeleri için ertesi yıl Silver Üyeliği teklif edilecek ve yeni bir Silver üyelik kartı gönderilecektir.

Platin Üyelik  – Azerbaycan Havayolları ile çok sık seyahat eden müşterilerimiz için, iki yıllık garantili bir Platinum üyeliği öneriyoruz. Platin üyeler, tüm bilet ve yükseltmeler için ödenen temel ücretin her 1 € ‘si için 3 Seyahat Puanı kazanırlar. Platinum üyelerine, kişiselleştirilmiş bir Platinum Üyelik kartı verilir. Platin üyelerinin, Platinum statüsünü iki yıl daha devam ettirebilmek için iki yıllık Platinum üyeliği süresince gerekli sayıda Status Point kazanmaları gerekir. Platin Üyeliklerini korumak için yeterli Statü Puanı kazanmayan Platin üyeler için bir sonraki sene Gold Üyeliği sunulacak ve yeni bir Gold üyelik kartı gönderilecektir.

AZAL Miles, tüm müşterilerin keyif alması için benzersiz ve anlaşılması kolay bir ödül sunmaktadır. Gerek Azerbaycan’da, gerekse hizmet verdiğimiz destinasyonlardan herhangi birinde, tüm müşterilerimiz için üyeliği teşvik ediyoruz.

Tüm üyelere, bir müşteri programa katıldığında oluşturulan on-line üyelik hesabı yoluyla üyelik faaliyetlerini izleme fırsatı sunulmaktadır. Buna ek olarak, tüm üyelerin yeni Azal Miles App’u Google Play Store’dan veya Apple’ın istasyonundan indirmeleri önerilir. Bu heyecan verici uygulama, üyeye Azal Miles hesaplarına anında erişmesini, programın tüm ayrıntılarını ve mobil pansiyon kartlarına erişmek ve depolamak için bir yer sağlar.

Azal Miles programının tüm üyelik kuralları ve avantajlarıyla birlikte ayrıntılı bilgi için lütfen www.azal  .az adresindeki AZAL miles Şartlar ve Koşullarını inceleyin.

* Azerbaycan Havayolları tarafından verilen tüm “ücretsiz bilet ve yükseltmeler”, hem Azerbaycan’da hem de Azerbaycan’da ve diğer ülkelerde Hükümet ve Havaalanları tarafından alınan tüm vergiler ve havaalanı ek ücretleri için yolcuya ödeme yapmasını gerektirir

** Bir üyelik yılı, Klasik üyelik için ilk kaydolduğunuz ayda başlar ve ertesi yıldaki ayın son gününde sona erer.


<

 • Hakkımızda
  Hakkımızda Kurumsal olarak uçak bileti satışı yapmaktayız. Dünya’nın dört bir yanına uçak bileti satışı yapan firmamız her geçen gün alt yapısını biraz daha genişleterek siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sağlamaya çalışmaktadır. Uçak bileti firmamızın bir çok havayolu firması ile anlaşması bulunmaktadır ve müşterilerimize bu anlaşmalı olduğumuz havayolu firmalarından en ucuz uçak bileti satışı
 • E - BÜLTEN
  En iyi seyahat fırsatları ve kampanyalar için üye olun
  Adınız:
  E - Mail:
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Çağrı Merkezi
  0850 333 0 848
  Uçak bileti satın alabilmek için iletişim bilgilerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde uçak bileti satın alabilirsiniz.
En uygun fiyat garantisiyle ucuz uçak bileti satışı yapmaktayız.