loading
0850 333 0 848
Uçak Bileti Rezervasyonu
 • En Uygun Fiyatlarla Azerbaycan 'a Uçak Bileti Satın Almak İçin Yukarıdaki Form dan Taleplerinizi geçebilirsiniz.Telefonla Uçak Bileti Satın Almak için 0850 333 0 848 Nolu Telefondan Bize Ulaşabilirsiniz. En ucuz uçak bileti Satın Almak..

Şehirlerarası uçak bileti fiyatlarına nazaran bakıldığında yılın belli dönemlerinde uluslar arası yapılan uçuşlarda fiyatların çok daha ekonomik olduğu zamanlara denk gelmiş olabilirsiniz. Ya da böyle bir durum ile çeşitli internet siteleri üzerinde ilginç değerler ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Bu durumda dikkat edilmesi gereken iki şey vardır.

Bunlardan bir tanesi fiyatların vergiler dâhil olarak sisteme yansıtılıp yansıtılmamış olması ikincisi de firmaların belli satış limitlerini yakalayabilmek adına elde ediyor olduğu kâr marjlarını minimum düzeye çekerek biletlerin satışını yapmak istiyor olmalarıdır.

Aynı zamanda da bu durum ile havalimanına giderek bilet satın almak isteyen kişilerde de sıkça karşılaşabilirsiniz. Bu durum ile ilgili olarak her zaman ekonomik fiyatlarla bilet satın alınamayacağının bilincinde olmakta ve gidilecek konumlar için erken rezervasyon yaptırmakta fayda olacaktır.

Uçak bileti satın alırken sigorta ne işe yarıyor?

Satın aldığının uçak biletinin sigorta edilmesi demek, satın alacağınız ne nazaran herhangi bir şekilde sorun ile karşılaşırsanız ya da uçak yolculuğu yapmaktan vazgeçerseniz biletinizin iptal edilmesi için alınan bir sigorta bedelidir. Bu bedelin ödenmemesi durumunda uçak biletiniz yanmamakta, size uçak biletinin sigorta bedeli dışındaki bölümünün iade edilmesi sağlanmaktadır. Lakin bu durumun yapılması genellikle promosyon dışı satışlar için geçerli olmaktadır. Promosyon dışı satın alınan uçak biletleri ile ilgili olarak bireyler internet üzerinden ya da acentelerden alacağı biletlerde maalesef ki geri ödeme hak talep edememektedir.

Uçak bileti satın almak için neden bizi tercih etmelisiniz.

Yurt içi ya da yurt dışı seyahatler için sizlere sunuyor olduğumuz bilet satışlarımız diğer firmalara nazaran daima ekonomiktir. Alanında profesyonel ekibimiz size karşı daima müşteri memnuniyetini korur nitelikte çalışmalar sunmaktadır.


<

>
 • Hakkımızda
  Hakkımızda Kurumsal olarak uçak bileti satışı yapmaktayız. Dünya’nın dört bir yanına uçak bileti satışı yapan firmamız her geçen gün alt yapısını biraz daha genişleterek siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sağlamaya çalışmaktadır. Uçak bileti firmamızın bir çok havayolu firması ile anlaşması bulunmaktadır ve müşterilerimize bu anlaşmalı olduğumuz havayolu firmalarından en ucuz uçak bileti satışı
 • E - BÜLTEN
  En iyi seyahat fırsatları ve kampanyalar için üye olun
  Adınız:
  E - Mail:
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Çağrı Merkezi
  0850 333 0 848
  Uçak bileti satın alabilmek için iletişim bilgilerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde uçak bileti satın alabilirsiniz.
En uygun fiyat garantisiyle ucuz uçak bileti satışı yapmaktayız.